першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нова модель управління розвитком Тернопільського регіону

27-11-2007 22:20 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196194811.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тернопільські науковці та практики взяли участь у роботі круглого столу «Проблеми формування нової моделі управління розвитком регіону та базових територіальних спільнот в умовах адміністративно-територіальної реформи», котрий відбувся у конфернец-залі Центру Європейських і міжнародних студій ТНЕУ.
Організатори і ведечі круглого столу проректор з наукової роботи ТНЕУ, професор Алла Мельник та директор Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організації, депутат обласної ради Геннадій Яворський окреслили дискусійні напрямки круглого столу.
Бурхливі дебати викликали питання методологічного та інституційного забезпечення формування нової моделі управління регіональним та місцевим розвитком в умовах адміністративно-територіальної реформи, соціально-економічні аспекти реформування адміністративно-територіального устрою України, проблеми кадрового забезпечення місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та управління розвитком територій в умовах глобалізації.Характерною особливістю цього круглого столу була участь у ньому представників неурядових організацій Тернопільщини. Учасники круглого столу прийняли рекомендації для керівництва області.

27-11-2007 22:20 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196194811.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua