першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Добре там, де нас нема?

27-11-2007 22:21 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196194883.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Добре там?
Завершився І етап міського конкурсу літературних робіт малих форм «Добре там, де нас нема?», котрий проводиться відповідно розпорядження міського голови Тернополя Романа Заставного від 2 жовтня 2007 року щодо реалізації Стратегії демографічного розвитку міста на період до 2015 року та міської програми «Сім’я».
Конкурс проводиться з метою привернення уваги громадськості і в першу чергу батьків, які емігрували за кордон, або є потенційними трудовими мігрантами, до проблем дітей, які залишаються на тривалий час без батьківської опіки. Популяризація творчості старшокласників, залучення їх до активної громадянської позиції.
Засновниками та організаторами конкурсу виступили Управління освіти Тернопільської міської ради, ТМО «Нівроку», Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти, Тернопільський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за фінансової підтримки МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
У першому етапі конкурсу брали участь учні 8-11 класів шкіл міста Тернополя, також бажаючі учні з інших населених пунктів області.
Відбір переможців на першому етапі здійснювався керівництвом навчальними закладами. Зараз роботи передані журі конкурсу. Всі ці роботи будуть опубліковані в окремому збірнику, крім того з них журі відбере найкращі для нагородження грамотами та цінними призами. Конкурс отримав несподіване продовження. На цю ініціативу відгукнулась Тернопільська обласна організація Національної спілки художників України, котра запропонувала спільно з учасниками художніх студій зробити низку ілюстрацій до збірника.

27-11-2007 22:21 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196194883.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua