першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗАКАРПАТТЯ: Наймасовіша акція протесту

28-11-2007 11:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196243524.html
Версія до друку // Редагувати // СтертиПонад 500 перечинців мітингували вчора, 27 листопада біля районної адміністрації. Вони вимагали звільнити з посади керівника району Данчу за безконтрольну і безкоштовну роздачу перечинських земель жителям інших районів Закарпаття.

Напередодні на звернення влади суд заборонив проводити мітинг, а міліція спробувала розігнати наметове містечко, яке вже тиждень діє на центральній площі міста біля будівлі адміністрації.

В акції взяли участь депутати районної ради та мер Перечина Погоріляк. Також перед присутніми виступив голова районної ради Грицак, який заявив, що приєднується до вимог людей.

Наймасовіша акція протесту з часу помаранчевої революції відбулась на Закарпатті
Люди вимагали звільнити голову адміністрації

28-11-2007 11:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196243524.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua