першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь Кіровограду стала на шлях до Європи

28-11-2007 23:47 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196286428.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лекції, традиційно, читали Сергій Плотян – завідувач секретаріату Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, та Віктор Андрусів – директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана.

Участь в семінарі, також, взяли представники Луганського обласного осередку Демократичного Альянсу, які приїхали покращити свої знання щодо європейської інтеграції.

Семінар був успішним. Кіровоградська молодь виявилась активною і зацікавленою. Відбувались жваві дискусії та обговорення.

Захід проходив в приміщенні Державної Льотної Академії України.

Наступний семінар в Кіровограді з питання євроатлантичної інтеграції відбудеться 1-2 грудня.

Довідково:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році проходять заходи у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській областях та місті Києві. В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у Луцьку.

Нагадаємо, що на різних етапах реалізації проекту сприяли(ють): Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство Закордонних справ України, Міністерство оборони України, Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Посольство США в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Державний департамент адаптації законодавства при Міністерстві Юстиції України, Представництво Європейської комісії в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження", Проект "Цілі Розвитку Тисячоліття: Україна" Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Європейський Університет, Фонд "Ефективна демократія" та інші.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

28-11-2007 23:47 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196286428.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua