першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Андрій Петров: «Ми відчули справді німецьку гостинність»

29-11-2007 00:44 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196289854.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вони взяли участь у щорічному Deutschlandtag («День Німеччини»), який проводився найчисельнішою на теренах Європейського Союзу молодіжною організацією Junge Union Deutschland (Молодіжний Союз Німеччини) в столиці Німеччини Берліні.

Про поїздку розповідає Андрій Петров: «На заході були присутні понад 1000 делегатів з усіх 16 земель Німеччини, та близько 50 представників з усіх європейських партнерських організацій JUD. Цю подію не обминули увагою й німецькі політики, зокрема й канцлер Німеччини Ангела Меркель. Делегати з’їзду мали можливість ставити їм питання. Таким чином ми бачимо приклад діалогу влади і молоді. На мою думку, досвід проведення таких заходів буде корисний і для України.

Варто зазначити, що ми мали можливість відвідати серце німецького парламентаризму Бундестаг.

Друга частина подорожі відбувалась у Гамбурзі, куди наша делегація була запрошена місцевим осередком JUD. Весь тиждень, який ми провели у цьому місті був насичений різноманітними дискусіями і зустрічами. Зокрема ми дізнались багато нового про участь німецької молоді у суспільно-політичному житті своєї країни. Також обговорювалися державні устрої України і Німеччини».

Особливу увагу звернув Андрій на зустріч у центральній ратуші Гамбурга з депутатом міського парламенту Ларсом Дитріхом, який розповів про досвід, який здобули мешканці Гамбурга під час останнього чемпіонату світу з футболу, який проходив у Німеччині. «Це важливо», – вважає Андрій, – «тому, що Україна найближчим часом братиме активну участь у проведенні заходу подібного рівня – «ЄВРО 2012». А. Петров розповідає, що Ларс Дитріх очолює молодіжну організацію «Фрішлюфт», основною метою діяльності якої є проведення візитів молоді різних країн за програмою культурного обміну. Особливо приємною, на думку Андрія, виявилась пропозиція Л. Дитріха щодо співробітництва з «ДемАльянсом» щодо культурних обмінів.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

29-11-2007 00:44 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196289854.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua