першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганська «Школа молодого лідера»

29-11-2007 00:46 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196289980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Школа «Ти – молодий лідер!» для старшокласників розпочалася в Луганську 10 листопада. Безпосередню участь в організації та проведенні школи взяли активісти Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянс» Зоя Буйницька, Катерина Михайловська, Оксана Волочій, Світлана Муляр та Олексій Бєсклєтко. На підготовчому етапі їм допомагали Людмила Петрухан та Андрій Петров.

Організатори школи молодого лідера вирішили цього разу використати методику індивідуального підходу до кожного учасника в рамках малої групи. Саме в рамках малої групи учні 10 та 11 класів вивчають особливості та характерні риси лідерів, еліти та патріотизму. У формі тренінгів, лекцій практичних занять вони здобувають з кожним туром усе новіші знання.

Тим самим ми стали на шлях до європейських традицій, адже індивідуальний підхід є своєрідним каноном Болонського освітнього процесу (тут і далі не йдеться про оцінку знань та навичок за допомогою тестування). Ми робимо акцент на спілкуванні та заохоченні учнів нашої школи молодого лідера до самопідготовки, самоосвіти, самовиховання тощо.

Наша мета – дати імпульс учням старших класів бути більш цікавими, наполегливими, небайдужими до всього нового. Ми сподіваємось, що саме завдяки цьому в учнів школи молодого лідера «Ти – молодий лідер!» виникне бажання стати лідерами і прагнення змінити навколишній світ на краще, починаючи вже з тих ситуацій, з якими вони стикаються сьогодні. Головна особливість нашого спілкування – це акцентування учасників школи на практичних ситуаціях, шляхах вирішення різноманітних проблем, набутті певного життєвого досвіду.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

29-11-2007 00:46 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196289980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua