першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

DEMYC в Україні

29-11-2007 00:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196290040.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

22 листопада у третю річницю помаранчевої революції у Києві було урочисто відкрито триденний семінар Демократичної Співдружності Молоді Європи (DEMYC). Організаторами семінару виступили дві впливові молодіжні громадсько - політичні організації - Демократичний Альянс та Молодий Рух, які тривалий час представляють Україну у цьому загальноєвропейському молодіжному об’єднанні християнських демократів та консерваторів.

Молоді політики з більш ніж 10 країн Європи зібрались цими днями в Києві щоб обговорити питання енергетичної безпеки Європи та складну ситуацію з громадянськими свободами у Білорусі.

Виступаючи на урочистому відкритті семінару Міжнародний Секретар ДемАльянсу Анатолій Король зазначив « … питання енергетичної безпеки Європи – це питання не тільки сьогодення, а й в значній мірі питання майбутніх викликів для європейців. Україна безперечно відіграє і в подальшому відіграватиме одну з провідних ролей у питаннях транспортування енергоресурсів по континенту, разом з тим нам необхідно в подальшому виважено діяти слідуючи національним інтересам розвиваючи конструктивну співпрацю із сусідніми державами та стратегічними партнерами. Ми ведемо цей діалог у середовищі молодих європейських політиків, тому що вже зараз нам необхідні відпрацьовані рішення по сьогоднішнім проблемам щоб бути готовими до нових викликів завтра, коли відповідальність за прийняття рішень візьмуть на себе сьогоднішні представники молоді».


Джерело: http://www.dem-alliance.org/

29-11-2007 00:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196290040.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua