першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зверненення співробітників Університету внутрішніх справ

29-11-2007 20:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196361829.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний, Вікторе Андрійовичу!

Від імені співробітників Харківського національного університету внутрішніх справ до Вас звертається колишній співробітник ХНУВС підполковник міліції Рощин Роман Ростиславович.
Прошу Вас негайно втрутитись в ситуацю, яка склалась в ХНУВС, а саме при призначенні на посаду ректора ХНУВС полковника міліції Пономаренко Ганну Олександрівну, знаменита кузня кадрів для МВС перетворилась в найбільш корумпований та хабарницький підрозділ МВС України. Таким чином на сьогоднішній день на рахунках університету не достає коштів на суму понад 3 млн.грн. Всіх начальників інститутів та кафедр пані ректор вимусила щомісячно носити «данину», сама мінімальна 500 дол.США, про максимальні Ви дізнаєтесь в ході перевірки фактів корупції. Також повідомляю Вам, що за час роботи Пономаренко Г.О. в ХНУВС було звільнено 184 особи, із них 139 атестованих співробітників, 97-за власними думками пані ректора (нібито вони працювали при владі помаранчевих та міністрі МВС Луценко Ю.В.), двоє із звільнених парацівників померли від серцевого нападу,сім’ї яких зостались без годувальника.
Саму пані Пономаренко це не хвилює, оскільки якщо навіть і звільніти її з посади та ОВС, то вона не постраждає, тому що добре проведена приймальна комісія принесла добрі прибутки. А саме Пономаренко Г.О. особисто в своєму службовому кабінеті брала по 5 тисяч дол.США за дівчинку-абітурієнта та по 4 за хлопчика.
Всі посади в ХНУВС тепер стали платні, а саме: за посаду проректора по роботі з персоналом полковник Кікінчук заплатив Ганні Олександрівні десять тисяч доларів США, підполковник Букін, якого пані ректор в присутності курсантів та підлеглих принижувала та казала, що він тимчасовий працівник в ХНУВС, розраховувала на дванадцять тисяч доларів. Додатково дві тисячі тільки тому що він працював на помаранчевих. І тепер зрозуміло, що в ХНУВС буде процвітати корупція та хабарництво, як сказав пан Кікінчук, тепер все не просто, а коли запитали а як же, він посміхнувся і відповів, за гроші.
Вікторе Андрійовичу, допоможіть колективу ХНУВС подолати хабарників та корупціонерів які незаконно заволоділи посадами та владою і чинять переворот у всій системі МВС. Прошу Вас провести перевірку щодо законного перебування пані ректора на посаді та ряду скоєних нею посадових злочинів та ще деякими керівниками МВС України, які її покривають.


З повагою та надією Р.Р.Рощин

29-11-2007 20:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196361829.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua