першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Харкові ДемАльянс провів акцію "Посміхаймось! Ми українці!"

30-11-2007 00:51 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196376682.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Минулого року цей захід проводився групою ініціативних студентів, учасників Школи молодого лідера „Почни з себе – зміни країну!” від ВМГО ДА. Це було їх домашнім завданням - зробити добру справу. Минув лише рік. Але багато чого змінилось. Група студентів стала Харківським Обласним Осередком Всеукраїнської Молодіжної Організації „Демократичний Альянс”. Тай зроблено вже не одну добру справу. А святкування Дня національної самосвідомості вже стало доброю традицією. І для молодого осередку - це перший захід, який можна сміло назвати „ЩОРІЧНИЙ”…

Цьогорічна акція проходила під назвою „Посміхаймось! Ми українці!”. Метою було показати молоді, що всі ми є українцями, і налаштувати харків’ян хоча б один день спілкуватись українською мовою. Мотивували людей яскравим фотографуванням на фоні української символіки: прапора, вишиванки, червоної калини та гарної дівчини )

Дуже приємно, що до організації заходу долучились цьогорічні учасники Школи молодого лідера „Почни з себе – зміни країну!”. Сподіваємось, що це їх не остання добра справа у складі ХОО ВМГО ДА.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

30-11-2007 00:51 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196376682.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua