першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Житомирі пройде акція "Українське кіно в твоєму місті"

30-11-2007 00:56 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196377002.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Він передбачає показ вітчизняних сучасних фільмів українською мовою у кінотеатрах міста. Міська рада підтримала ініціативу молоді.

У четвер, 29 листопада житомирські студенти матимуть змогу переглянути ряд сучасних короткометражних фільмів: "Подорожні", "Проти Сонця", "Злидні", "Блукаючи поміж", "Цілувальник", "Христина та Денис танцюють танк бондарів", а також мультики: "Пішов трамвай №9", "Ведмежа послуга".

Культура – це один із елементів національного розвитку всієї країни. Сучасна молодь – це активний рушій численних громадсько-культурних зрушень. Пропаганда вітчизняного кіно та залучення молоді до мистецьких подій – основне завдання проекту.

Учасники проекту мають надію на те, що ця акція буде не поодинокою в галузі розвитку національної культури. Під час наступних показів плануються зустрічі студентів з діячами культури, на яких можна буде вести відкритий діалог про стан та перспективи розвитку національного мистецтва.

Початок о 16.00 в Кінотеатрі імені Івана Франка

Контактна особа:

Марина Пироговська,

учасник школи молодого лідера «Почни з себе – зміни країну»

тел.: 8 (097) 811-91-84
E-mail: marina.pirogovskaya@gmail.com

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

30-11-2007 00:56 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196377002.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua