першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Активіста ДемАльянсу відзначено за журналістську діяльність

30-11-2007 00:58 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196377087.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вони змагалися в кількох номінаціях, зокрема в номінації «Авторська публікація». Призером саме в цій номінації став прес-секретар, член Правління Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Олексій Бєсклєтко.

Обласний фестиваль молодіжних засобів масової інформації проводився в Луганську вперше за ініціативи Управління у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Олексій Бєсклєтко подав на конкурс свою статтю «Студгазета. Зачем и для кого?», що була опублікована в квітні цього року в російському журналі «Журналист». І ось тепер його було нагороджено в номінації «Авторська публікація» за зайняте ІІ місце. Від тепер він є власником іменного диплому, статуетки та цінного подарунку.

«Я радий, що зайняв почесне друге місце в обласному фестивалі молодіжних ЗМІ, адже це маленьке, проте визнання результатів моєї творчості. Хоча, певно, як і кожному, хотілося стати абсолютним переможцем. Та коли бути чесним, я анітрохи не розчарований. Для мене статуетка з написом «ІІ місце» на такому поважному заході та диплом будуть деяким нагадуванням та стимулом, щоб самовдосконалюватися і в майбутньому спробувати стати власником першого місця в цій номінації або будь-якій іншій подібній», – розповідає Олексій Бєсклєтко.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

30-11-2007 00:58 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196377087.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua