першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Запоріжжя пройшло школу молодого європейця

30-11-2007 01:00 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196377253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лекції читали Віктор Андрусів – директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана, і Тарас Боєцький – представник МЗС.

В рамках семінару було використано чимало відеоматеріалів про НАТО та країн-членів. Учасники мали змогу побачити як живуть та навчаються солдати в арміях країн-членів, що змінюється після вступу до НАТО і які переваги та недоліки цього кроку. Лекції відбувались жваво і учасники долучались до дискусій з лекторами.

«Тема НАТО – складна для запорізького регіону. Чимало міфів негативно налаштовують мешканців навіть щодо обговорення цієї теми. Звичайно, що учасники мали чимало запитань і власних думок щодо євроатлантичної інтеграції. І це сприяло дискусії, в якій, як відомо, народжується істина» - зазначив Віктор Андрусів.

Приємно порадувала ДемАльянс студентка третього курсу Європейського університету Юлія Аскерова, яка під враженнями попереднього семінару присвятила вірш європейській інтеграції України:

Європо, ми до тебе йдемо!

Наш шлях – тернистий, не простий.

За привілеї ми ведемо

Запеклий бій, бій не простий:

Ми боремося проти себе –

Викорінюємо вади – їм нема життя.

Європо, ми до тебе йдемо!

Прийшов наш час –

Змінилося життя.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

30-11-2007 01:00 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196377253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua