першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: прокурор наказав синців не залишати

30-11-2007 10:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196411513.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пакунок на голову, удари по ниркам та голові, підвішування за скуті кайданами руки тощо змусили юнака "зізнатися" в тяжкому злочині. Працівниками міліції були долучені рентгензнімки 10-місячної дитини, на яких зафіксовано кілька переломів ребер та кісток черепу,а сліди від дзьобу гусака були визнані експертом слідами тілесних ушкоджень. Д. провів в СІЗО понад 3 місяці. Дитина за цей час не проявила жодних ознак ушкоджень, розвивається нормально, бігає та грається зі своїм "кривдником"-вітчимом. Повторно зроблені рентгензнімки не показали жодного перелому, що повністю підтвердило версію обвинуваченого - справу сфальшовано на замовлення матері батька дитини. Саме в прокуратурі області працює один з її родичів. Справа зараз в суді, де її "рятують" прокурори, пред"явивши обвинувачення за ст.121 КК України-легкі тілесні ушкодження. Саме завдяки корупційним зв"язкам працівників міліції та прокуратури досить часто скоюються злочини проти абсолютно невинуватих громадян.

30-11-2007 10:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196411513.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua