першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Новий погром під Київрадою.

30-11-2007 15:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196429411.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні о 10-й годині під стінами Київради мала відбутись неординарна акція, організована кампанією „Я – киянин”. Власне, мав відбутись публічний показ документального фільму В.Ар’єва про діяння столичного мера Черновецького „Земля в ілюмінаторі”.

Перед стінами мерії встановили великий екран, підключили генератор і ось-ось мав розпочатись показ фільму. Між усім, акція цілком законна і державні органи про неї необхідним чином повідомлені. Проте, щойно мав розпочатись показ фільму, з приміщення міськради під проводом самого заступника мера Голубченка вибігли кілька невідомих і почали руйнувати техніку і намети учасників акції. Намети знищені повністю, обладнання відключене. Проте постраждалих немає. Після погрому невідомі, як і сам Голубченко зникли.

Пізніше до учасників акції вийшов заступник начальника управління з контролю за благоустроєм Шевченківського р-ну і почав запевняти учасників акції, що все законно. На його думку, намети перешкоджали руху пішоходів. (Тому, невідомі їх і зруйнували).

Організатори акції планують негайне проведення прес-конференції в УНІАН та вирішення питань про зрив акції через суд.

Детальний фоторепортаж Петра Галушки дивіться тут: http://h.ua/story/72315/

30-11-2007 15:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196429411.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua