першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: прокурора області - до суду?

04-12-2007 07:38 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196746694.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Наталія Довбиш, яку катували в Полтавському УБОЗі не вірила, що її катували міліціонери, думала звичайнісінькі бандити, яких найняли для цієї брудної справи. Але коли побачила своїх мучителів в міліцейській формі була шокована: ні зовнішній вигляд, ні лексика, ні методи допиту абсолютно не відповідали тому, що розповідають про доблесну міліцію в засобах масової інформації. Від знущань міліціонерів жінка в тяжкому стані потрапила до лікарні вже вдруге. Звернулася спочатку за захистом своїх прав до прокурора області, але той!звичайно, своїх підручних захищає, а не простих громадян. Тому й змушена жінка-інвалід звернутися до суду з позовом про бездіяльність прокурора області та відшкодування моральної шкоди в сумі 10 000 грн. Інвалідність жінка набула від дій правоохоронців, але хто це доведе, коли такий міцний "дах" в бандитів в погонах!

04-12-2007 07:38 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196746694.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua