першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Довгий і Лещенко не дають врятувати Жуків острів!

05-12-2007 20:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196878656.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як повідомив у листі до Національного екоцентру України Голова Постійної комісії Київради з екологічної політики Анатолій Коваленко, скандальне скорочення площі заказника «Жуків острів» відбулось без погодження і навіть без відома Постійної Комісії. Рішення не погоджене також і Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у м.Києві. Нагадаємо, що 22 серпня Київрада скоротила вдев’ятеро площу найбільшого в місті заказника «Жуків острів», який був створений ще у 1999 році. Коли стало відомо про плани керівництва міськради скоротити площу заказника, Постійна комісія за власною ініціативою провела засідання, на якому винесла протест проти прийняття цього рішення. Комісія звернулась до власне суб’єкта подання рішення – заступника голови КМДА Лещенка Е.В., адже під проектом не було ні наукового обгрунтування, ні роз’яснювальних матеріалів, ні картографічних даних. Все це було вагомою підставою зняти проект рішення з рогляду сесії міської ради. Але звернення Постійної комісії не було взяте до уваги, в результаті чого площу заказника скоротили з 1630 га до 196 га.

Після цього, Постійна комісія звернулась до Київського природоохоронного прокурора В.В.Гаєвого з проханням з’ясувати правомірність прийняття рішення та не допустити забудову решти території острова. Адже саме котеджна забудова – це те, що тепер чекає заповідний донедавна Жуків острів.

З метою збереження території Жукового острова від забудови, Постійна комісія з екологічної політики підготувала проект рішення «Про відміну рішення Київської міської ради від 22.08.07. №162/1996 «Про питання створення ландшафтного заказника місцевого значення «Жуків острів». Цей проект затверджено 04.09.07 Постійною комісією і направлено до заступника міського голови – секретаря Київради О.С.Довгого. Проект рішення подавався з пропозицію включити його до порядку денного сесії 01.10.07. Проте навіть включення його до порядку денного не було підтримане депутатською більшістю. Ініціатива по знищенню заказника була відомо давно, тому цього разу вона лише вкотре підтвердилась. Не ввійшов проект рішення і до порядку денного наступних засідань Київради 18.10.07 та 25.10.07. З цього можна зробити висновок, що забудова Жуковго острова лежить в сфері особистих інтересів депутатської більшості Київради.

05-12-2007 20:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196878656.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua