першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дерибан під „коаліційний шумок”

06-12-2007 15:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196947372.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як повідомила Спілка „Порятунок Голосієва”, днями Міністерство охорони навколишнього природного середовища України підготувало для Кабміну документацію на відторгнення земельних ділянок від нещодавно створеного в Києві Національного природного парку (НПП) „Голосїівський”. З огляду на політичні баталії навколо коаліційної угоди та посад спікера ВР і нового прем’єра, Мінприроди розраховує лишити цю подію непоміченою серед інших новин цього тижня.

Нагадаємо, що 28.08.2007 року Віктор Ющенко підписав Указ про створення НПП „Голосіївський”. Процес створення НПП тривав більше 20 років і за ці роки неодноразово змінювався. Вихідна версія, підготовлена науковцями, пропонувала в межах Києва віддати під парк 11 000 га лісових та заплавних масивів в межах міста. За роки розвитку ідеї створення НПП територія майбутнього парку була на половину втрачена. Новостворений НПП отримав лише 5400 га. Останні незабудовані рештки колись масивного проекту національного парку продовжують дери банити і досі, як то, скажімо, урочище Володарське.

Проте цього разу роздерибанити збираються саме територію НПП, вже існуючого заповідного об’єкту. Для цього обрано ділянку (на схемі показано орієнтовні межі) серед лісу на березі мальовничого озера Шапарня. В минулому тут розміщувалась не законна дача екс-міністра МВС Білоконя.

Спілка „Порятунок Голосієва” закликає писати листи протесту проти відторгнення природних масивів від НПП „Голосіївський” до Президента України.

06-12-2007 15:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196947372.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua