першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Узурпація влади в житловому кооперативі

06-12-2007 16:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196952912.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Рада і зрада: не тільки в маштабах України.
Житлово-будівельний кооператив "Учитель-3" був створений у 1989 році. Будинок було здано до експлуатації у 1992 році. Головою правляння було обрано Ульченкова В.В. В той же час було принято статут кооперативу. На протязі останнії 10-ти років не збирав жодних легітимних зборів членів кооперативу. Голова правління призначив сам уповноважених від членів кооперативу (одна особа від 5-ти членів кооперативу), які нібито мали представляти їх інтереси. Але навідь цих уповноважених він не вважав за потрібне слухати. На протязі багатьох років Ульченков В.В. складав фіктивні протоколи зборів, якими він знову був обраний головою правління.
При його правлінні у ЖБК створилася дуже велика заборгованість по комунальних платежах, при тому, що більшість жителів регулярно сплачують за комунальні послуги (електрику, тепло, водопостачання та водовідведення і інше). Ульченков В.В. відмовляється вести “прозору” фінансову діяльність та звітувати членам кооперативу. Ульченков В.В. призначив без згоди членів кооперативу щомісячну виплату по 35 грн на кожну квартиру (з 383-х квартир) на “господарчі потребі”, при цьому він не звітує, на які потреби використовуються наші гроші. Але при цьому поточний ремонт не робився жодного разу за 15 років. Було проведено часткове утеплення будинку за спонсорські кошти, але Ульченков В.В. намагався отримати по 750 грн з кожної квартири, що була утеплена. Коли люди дізналися про справжнє джерело фінансування робіт по впорядкуванню будинку, збиралися подати в суд за здирництво. В результаті він був змушений повернути гроші жителям будинку. Аналогічну аферу намагався провернути з будівництвом автостоянки біля будинку за фіктивним дозволом. На це він збирав по 6400 грн готівкою без квитанції, що мали отримати платники. Жителі будинку виступили проти незаконного будівництва стоянки, були звернення до депутатів всіх рівнів, в міськраду та силові структури. Поки будівництво зупинене.
Зловживаючи владою, він та Коваленко О.А. намагалися та намагаються продати частину землі, яка є власністтю кооперативу, ЗАТ “Познякижилбуд”, без громадських слухань та згоди загальних зборів членів ЖБК, які є єдиним повновладним власником цієї землі. На наш запит до держадміністрацій були надані письмові підтвердження цих афер, що зареєстровані у відповідних державних органах. За домовленосттю між Ульченковим В.В. та Коваленком О.А., з одного боку, та ЗАТ “Познякижилбуд”, з іншого боку, була вже спроба незаконного будівництва на нашій землі. Воно було зупинене активною протидією жителів нашого будинку №13 та навколишніх будинків, жителів яких теж зачіпають такі афери.
Спроба Ульченкова В.В. провести “громадські слухання” з метою отримати дозвіл на продаж землі 04.12.2007 перетворилися на загальні збори членів кооперативу, які зняли Ульченкова В.В. з посади голови кооперативу та обрали нове правління, нового голову кооперативу та ревізійну комісію. Ульченков В.В. відмовився віддавати ключі та печатку та скласти повноваження. Куратор з боку райдержадміністрації Сергієнко відмовився прийти на збори членів кооперативу. Райдержадмінвстрація підтримує Ульченкова В.В. і не бажає визнавати наше вільне волевиявлення і відмовляє нам в реєстрації, мотивуючи це так: “у кого ключи та печатка – той і є хазяїном”. Під час подачі документів від нового правління в кабінеті Сергієнка знаходилися Ульченков В.В. та Коваленко О.С.
Ніякі інші питання на загальних зборах не піднімались і громадські слухання з нагоди землевідведення не було. Тому намагання Ульченкова В.В. за нашою спиною оформити збори як “громадські слухання” не відповідають дійсності. Подальший розвиток ситуації залежить від позиції держорганів та влади. Все, що відбувалось на зборах, зафіксовано на відео.
“Говорят, что мошеники объединяются, а честные люди борются в одиночку». Ми звертаємося до всіх, хто не байдужий, допоможіть припинити узурпацію влади в кожному окремому будинку. Лише потім ми всі зможемо дати ладу і в державі.
P.S. У нас є достатньо інформації, яка може зацікавити пресу та радіо з телебаченням.

06-12-2007 16:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196952912.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua