першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ПРАВА ЛЮДИНИ ДЛЯ ВСІХ!

07-12-2007 18:50 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1197046231.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

6 – 7 грудня до Міжнародного Дня Прав Людини Міжнародний Реабілітаційний Центр, м. Київ, та Центр „Доброчин”, м. Чернігів, провели два семінари на тему „Проблеми дотримання прав працівників міграційних служб” та „Проблеми дотримання прав людини”.

Обговорювались такі актуальні питання, як:
• деякі аспекти порушення прав затриманих та ув`язнених осіб в Україні
• попередження виникнення психологічних проблем у працівників системи (burnout prevention)
• дотримання прав працівників правоохоронних органів
• соціальна робота з біженцями

В ході жвавої дискусії працівники міліції відмічали факти, що ускладнюють дотримання їх соціальним та особистих прав, що, в свою чергу, суттєво впливає на дотримання прав людини загалом. За словами працівників міліції, злочинність зростає з кожним роком, особливо за рахунок вуличної злочинності і особливо серед молоді. Говорили також про велике навантаження на одного працівника міліції та „вимивання” досвідчених кадрів.

Т. Яблонська, юрист МРЦ, розповіла про наслідки такої ситуації в міліції, які призводять до застосування тортур як фізичних, так і психологічних, з метою написання явки з повинною. На жаль, це явище має загальноукраїнський характер. Тому підхід до профілактики явища тортур має носити комплексний характер.

О. Підгорний, Центр „Доброчин”, розповів про складність подолання такого явища як корупція, про змичку правоохоронні органи – прокуратура – суд.
Наголошувалося, що попри всі обіцянки до цього часу якість діяльності міліції оцінюється за показниками, відсотками, що не сприяє покращенню ситуації.

Протягом семінарів учасники прийняли участь в обговоренні як ситуації з дотриманням прав людини в правоохоронних органах, так і дотримання прав працівників міліції.

Діяльність проходила в рамках проекту „Мультимодальна реабілітація жертв катувань та членів їх сімей” за підтримки Європейського Союзу.
Олена Короїд
Центр „Доброчин”
тел. 67-71-81

07-12-2007 18:50 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1197046231.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua