першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сам собі – телебачення.

14-12-2007 12:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1197627565.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Є безліч напрямків, в які можна вилити свій порив до медіа. Це преса, самвидав, сайти, розсилки, блоги, ЖЖ… Але своїх телевізійних новин схоже в України таки ніхто ще не робив.

Не будемо зайвий раз інтригувати вас. Сьогодні в Інтернеті з’явився перший випуск «Екологічних новин України» від Руху Дружин охорони природи. Тобто - справжні свої телевізійні новини, з диктором і сюжетами, хіба що, не по телевізору, а в Інтернеті.

Поки що, принаймні "по статті" якості «ЕН» поступаються випускам новин провідних державних телеканалів. Звісно, і апаратура «кульгає» і власне, цей перший випуск - справді перший для всіх, хто над ним працював. Проте, коли його готували – було перш за все цікаво.

Арт-редакція «ЕН» налаштована на радикальне покращення якості відео у наступних випусках і планує готувати їх щотижня, збираючи новини і сюжети з усіх куточків країни.

Таким чином, вдалого перегляду:
http://www.youtube.com/watch?v=p7MAUcJ2W30

14-12-2007 12:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1197627565.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua