першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Поки Верховна Рада обирала Юлю, Мінприроди продавало дельфінів

21-12-2007 14:22 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198239744.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У вівторок, 18 грудня, в Міністерстві охорони навколишньгго природного середовища України відбулось засідання комісії по Червоній книзі України. Вкотре, під тиском заступника міністра, пана Большакова, з перевагою в один голос, комісія погодила вилов чергової партії дельфінів.

Всі дельфіни, що є у фауні України, занесені до Червоної книги України. Тому їх вилов заборонений. Через це, їх відловлюють під виглядом реабілітації. При цьому, чи дійсно тварини потребують медичної допомоги ніхто не перевіряє. А після так званої реабілітації, дельфінів у природу не повертають. Тобто, виловлені тварини відразу потрапляють у приватні дельфінарії, якиїх в Україні вже є понад 15.

21-12-2007 14:22 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198239744.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua