першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Київрада відкрила «карти» літніх дерибанів.

21-12-2007 14:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198239843.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 грудня, точніше сказати, лише 19 грудня 2007 року в газеті «Хрещатик» почали обережно публікувати деякі рішення Київради, якими протягом літніх сесій були роздерибанені одні з найцінніших зелених зон міста. Зараз зупинимось на одному рішенні.

Це рішення №1102/1763 від 12.07.2007. Цим рішенням, після 4-річного протистояння громадськості та територія Совських ставків у Голосіївському р-ні Києва була віддана під будівництво торгівельного комплексу. ТОВ «Господарник», яке тепер вестиме «господарювання» на території ставків, планує засипати їх і звести колосальну споруду торгівельно-розважального комплексу. Те, що територія ставків є зеленою зоною – взагалі не проблема. Текст рішення відбирає цей статус. Тепер це територія призначена під забудову.

Варто зазначити, що Совські ставки є чи не єдиним місцем відпочинку для північно-західної околиці Голосіївського району. Цей аргумент а також те, що в урочищі мешкають зникаючі види комах і гніздують декілька видів водоплавних та навколоводних птахів, забудовника цікавить мало. В минулому, розробникам наукового обґрунтування на створеяння тут пам’ятки природи навіть пропонували хабаря… щоб мовчали із своїм обґрунтуванням. Між усім, частина каскаду ставків на р.Совка розміщена у сусідньому Солом’янському р-ну м.Києва, який не заперечує проти їх заповідання.

Та попри все, Совські ставки таки віддали під забудову. І дізнаємось ми про це лише через півроку після прийняття рішення.

МВ НЕЦУ

21-12-2007 14:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198239843.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua