першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: влади існує - закони продаються й купуються

22-12-2007 10:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198310959.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавська профспілка "Солідарність" у відповідь на Звернення Тимошенко до народу надіслала у відповідь своє до неї звернення, підтримане кількома правозахисними органзаціями. До звернення додані газетні публікації про скоєння злочинів працівниками прокуратури області та міліції, в тому числі проти жінок віком від 10 місяців до 60 років. Правозахисники вимагають очистити судову гілку влади, скорумпованих міліції та прокуратури, які перетворили ці органи на комерційні структури, використовуючи їх для особистого збагачення. Правозахисники вказують, що лише за останні 2 роки на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданої невинуватим громадянам незаконними (злочинними) діями органів досудового слідства, прокуратури та суду в області з державного бюджету стягнуто близько 12 мільйонів гривень.

22-12-2007 10:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198310959.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua