першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокуратура заборонила міліціонерам використовувати протигази

23-12-2007 09:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198396617.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Якщо підозрюваний і далі не погоджувався підписувати заготовлені протоколи допиту та писати явки з вповинною, то тепер міліцонери надягають йому на голову поліетиленовий пакунок герметично обв"язують і тримають в такому стані допоки підозрюваний або не відкупиться "благодійним" за встановленою таксою внеском, або не зізнаються в скоєнні злочину. І не так важливо скоювала насправді жертва злочин чи ні. Скарги на подібні дії продовжують надходити до центру "Солідарність проти корупції в судах". Скарги до прокуратури результатів не дають ніяких. Відписка стандартна - факти не підтвердились. Але ж не можуть всі скаржники з найдрібнішими деталями описувати процеси катувань, в тому числі навіть малюнки на пакунках?

23-12-2007 09:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198396617.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua