першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Що спонукає ховатись керівників Чернігівської митниці?

27-12-2007 18:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198772533.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Що спонукає ховатись керівників Чернігівської митниці?

27 листопада на обласному телебаченні відбулося експертне обговорення Аналітичного звіту, який видано в рамках реалізації проекту „Таможня дає добро!”. Обговорювалися питання про види, рівень та обсяги корупції під час проходження митного контролю при перетині кордону в Чернігівській області.
На превеликий жаль, керівництво Чернігівської митниці проігнорувало запрошення на обговорення. Офіційні листи отримали Ярмольський С. І. – керівник митниці, його заступники Соловйов та Бушуєв. Як запевнила секретар керівника – останній у Києві, а заступники „терміново” виїхали на кордон.
А обговорювати було що – і хабарі на пунктах пропуску вантажних автомобілів, які ввійшли в норму, і невідповідні умови праці рядових митників Чернігівської митниці, порушення трудових прав митників.
Запитань могло бути і більше – але спитати не було у кого. Європейські норми роботи митних постів нам не присутні та і менталітет українського митника сьогодні не „європейський” – фінансове та матеріальне забезпечення бажає бути кращим. Чом і не поласуватися „молдавським” або іншим „фінансовим донором”, який знаходиться за кермом вантажного автомобіля і який видає на-гора 100 – 250 доларів за проїзд через митний пост. А машин ідуть сотні. Сьогодні всі важелі впливу знаходяться у прикордонника та митника – ось „хазяї” пункту пропуску. І чергу можна створити штучну і документи роздивлятися скільки завгодно. А вантаж потрібно доставити. Тут і з’являються” добрі” люди у формі. А ще страшніше, коли іноземці ідуть на Україну, маючи певні кошти для „обов’язкового проходження української митниці”.
На жаль, не почули ми коментарів керівництва Чернігівської митниці діям своїх підлеглих.
Що може спонукати наших митників спуститися до громадськості?

Центр „Доброчин”
Чернігів

27-12-2007 18:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198772533.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua