першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дослідження про рівень корупції на Чернігівській митниці

28-12-2007 20:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198865462.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадська організація Центр „Доброчин” пропонує Вашій увазі Аналітичний Звіт за результатами дослідження про види, рівень та обсяги корупції під час проходження митного контролю при перетині кордону в Чернігівській області.

Україна є транзитною зоною для осіб, що прямують в Євросоюз та назад, і питання про існування корупційних дій з боку митників при перетині кордону як громадянами так і перевізниками, набуває ще більшої актуальності.

Саме тому громадська організація Центр „Доброчин” реалізуючи проект „Таможня дає добро”, орієнтувалася на мету – зниження рівня корупції в наданні державних послуг працівниками митної служби.

Даний "Аналітичний звіт" видано в рамках реалізації проекту "Таможня дає добро!", що виконується в рамках проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", що виконується Менеджмент Сістемз Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (MCC).

Отримати брошуру можливо звернувшись:
за адресою: вул. Жабинського. 13, к. 42, м. Чернігів, 14017
по телефону (0462) 67 71 81
скачати за адресою: www.dobrochyn.org.ua, розділ „Публікація, аналітика”

MsWord document
report.doc

30.50 Kb

28-12-2007 20:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1198865462.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua