першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Злочинець - прокурор не патологія в області, а хроніка.

30-12-2007 10:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199001858.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В громадянки Марченко міліціонери та слідчі під час обшуку вилучили (а згодом викрали) два моблільних телефони, дві сукні, 2 пари жіночих черевиків тощо, всього на 5000 грн.
У виправдальному вироку ще в 2005 році вказано, що вилучене повинно бути повернено. Один з керівників УБОЗу та прокурор прокуратури області вихздили до дитячого садочка, де пропонували оплатити вартість утримання дитини замість викраденого майна. Оскільки дитину мати переховувала від міліції, то зараз виникла ще більша загроза для життя потерпілих від злочинів, скоєних міліціонерами.Марченко залишила Полтаву і проживає в іншій області, побоюючись за життя дитини. Октябрьським судом Полтави з УМВС та прокуратури стягнуто 100 тисяч гривень на користь відшкодування за заподяну моральну шкоду. Міліціонери та прокурори отримали підвищення по службі.
До дитини в дитячий садочок виїздив прокурор прокуратури Полтавської області Болгар В.В. та заступник начальника УБОЗ УМВС в Полтавській області Бендрик Г.І.

30-12-2007 10:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199001858.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua