першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Оніщука: віддати приватним нотаріусам оформлення спадщини?

31-12-2007 10:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199089862.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Полтаві є десяток нотаріусів, які спеціалізуються на оформленні заповітів психохроніків. Наприклад, нотаріус І. оформила заповіт від хворої на старечу недоумкуватість з маячневими включеннями. Хвора була відпущена з психлікарні на похорони свого 53-річного сина, але в психлікарню не повернулась. За допомогою міліціонера-пенсіонера була поміщена до міської лікарні, де склала заповіт на нього і ... звичайно через день померла. Нотаріус каже, що в хворої перед смертю було "просвітління" і вона "навіть назвала прізвище Президента". Тобто нотаріус, не маєчи диплома лікаря, виконала обов"язки психіатра, не звернувши увагу на те, що хвора "забула" про існування внучки, якій обіцяла раніше заповісти все своє майно, не звернувши уваги на те, що хворій потрібно було завершити курс лікування в психлікарні тощо. Інша "спеціаліст"-нотаріус видала довіреність на продаж будинку від жінки, яку привела циганка. Причому будинок потім продавався двічі вже мешканцем Харкова. Бабуся жила у власному будинку майже півроку, а потім її викинули. В даному випадку допомогти не вдалось, оскільки жінка є психічно здоровою. А перебування під гіпнозом, коли нотаріус отримав чималі гроші, доказати важко. Ще один нотаріус взагалі, не боячись нікого, бо має міцний "дах" в прокуратурі області, за немалі гроші може посвідчити довіреність на управління автотранспортом від померлої кілька років тому людини. Відсоток недобросовісних нотаріусів значний і продовжує рости, бо стають нотаріусами все більше тих, хто нечистий на руку і любить ловити рибку в каламутній воді. То ж чи варто довірити ще й оформлення нерухомості "приватникам-нотаріусам"? Можливо, краще ввести додаткові посади в державних нотаріальних конторах?

31-12-2007 10:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199089862.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua