першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гидота

09-01-2008 16:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199887906.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Гидота»
Життєвий шлях комуніста , першого секретаря райкому кожного району по всій Україні схожий як дві краплі води. Спочатку секретар райкому потім голова РДА або мер. Навіть зовнішньо всі вони ніби клоновані по образу спочатку Сталіна потім Брежнєва.
Не обминула ця доля Лубенський район і місто Лубни.
Мова йде про нині покійного Соболєва. Мудрість каже, про покійного ніяк або добре, інакше ми б наговорили… Та є межа, вона для всіх нас невідома ,це перехід до іншого світу. Після цього табу, неможливо та й непотрібно говорити про покійника погано, тим паче займатися помстою покійнику і його сім’ї.
Не допускати до могили родичів, засипати яму перед похованням. На думку не приходить ні одне визначення такої дії, одним словом «гидота». Та ця гидота не п’яний робітник хліб заводу, а нині діючий мер міста Лубни він же бувший дільничний він же дійсний шизофреник – Коряк.
Який народ така і влада сказав не я, та невже лубенський народ така гидота. Але ж ті 7 тис. чоловік, які проголосували за нього мають до цього саме безпосереднє відношення. Хочу наголосити на тому, що Лубни не маленьке місто. Населення в 70 тис. чоловік має свою історію, яку знають, або принаймні повинні знати громадяни України ,Польщі та інших держав. І це місто з тисячолітньою історією являється годівницею, хоча слово «годівниця» це занадто лагідно, являється великим «коритом» для бувшого дільничного, а нині діючого мера .
Ця гидота кричить на кожному кроці, що прийшла «його» (наша) влада.
Та якщо ця влада має в своїх ешелонах таких не рядових вояків, тоді ця влада вже забруднилася об цю «гидоту».
Все місто, всі без виключення обурені його вчинками й діями. Вночі хтось від страху розклеює листівки на паркани та двері під’їздів проти цього «виродка людства», що звичайно ні до чого не призводить. Потрібна гласність у всіх вчинках і діях безладу нашого місцевого «Рудковського», наш Вася «замилив» грошей місцевого бюджету в десятки разів більше. В обласній прокуратурі та СБУ знаходиться ряд матеріалів, які підтверджують протиправні дії цього діяча. Чому справі не дають ходу?... Не по причині страху, а по причині безперспективності всіх починань в цьому напрямку, тим паче що тепер у Васі є гроші, багато грошей. Як доказ тому квартира сина в Києві, яка коштує 210 тис. доларів, куплена в цьому році на Харківському масиві, з керівництвом міліції вирішено Все до банальності просто – місто поділено на сферу інтересів – де доля рядового лубенця нікого не хвилює….
Далі буде…

MsWord document
Гидота.doc

28.00 Kb

09-01-2008 16:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199887906.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua