першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Донбас – не лише Янукович й Ахметов!

09-01-2008 23:53 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199915625.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

11 січня 2008 р. о 15.00 біля кінотеатру «Зоряний» (вул. Московська 31/33) буде проведена акція пам’яті Василя Стуса. Організатором акції виступив «Союз Гетьманців-Державників України» (СГДУ).

6 січня 2008 р. геніальному українському поетові й дисиденту виповнилось би 70 років з Дня Народження. Українська громадськість, літератори та пошановувачі таланту українського поета розробили низку акцій. Але про свого славного земляка забула одна з найпотужніших партій країни – «Партія регіонів».

Життя та доля В.Стуса тісно пов’язане із центром «регіоналів» - Донецьком. На превеликий жаль теперішня культура залишилась за кулісами політичних перегонів. Сьогодні, найвідоміші персони з Донбаса (і Донецька, зокрема) у пересічного українця асоціюються з лідерами «Партії Регіонів» - В.Януковичем, Р.Ахметовим та низкою так званих «червоних директорів». Але так було не завжди і надалі такого не буде. СГДУ започатковує серію акцій «Славетні Сини Донбасу». Якщо такі солідні політики забули про частину своєї власної культури, то пора громадськості нагадати їм про це!

Гетьманці будуть роздавати біля «Тіньового уряду» збірочки поезій В.Стуса із надією, що народні обранці відреагують або принаймні звернуть увагу до постаті свого земляка. До всього вірші Стуса будуть роздаватись і звичайним перехожим.

Нагадаємо, що поставити пам’ятник Стусові в Донецьку планували ще у 2003 р., натомість, сьогодні маємо пам’ятник Кобзону та вулицю Звягільського.

http://sgdu.in.ua/?p=107

09-01-2008 23:53 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199915625.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua