першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: табу на прізвища суддів-порушників.

10-01-2008 08:50 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199947826.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавська профспілка "Солідарність" та обласний медіа-клуб неодноразово протягом 2006, 2007 та 2008 року зверталися до вищевказаних установ з проханням надати інформацію стосвно накладених стягнень на суддів, оскільки корупція в судовій гілці влади області росте в геометричній прогресії. У відповідях судових чиновників вказується кількість накладених стягнень, кількість подань на притягнення до дисциплінарної відповідальності. Однак керівники державних установ навідріз відмовляються вказувати прізвища суддів-порушників. В результаті горе-судді почувають себе безкарними, їх неякісна робота закрита від впливу громадськості і тому вони й далі продовжують виносити неправосудні рішення. Дуже часто такі судді наперед домовляються в апеляційному суді з суддею доповідачем і апеляційній інстанції ухвалюють заздалегідь неправосудне рішення. В результаті завідомо неправосудне рішення стає законним. Таким чином непрозора робота судів сприяє росту корупції і тому громадські організації вимагають якнайшвидшого проведення судової реформи.

10-01-2008 08:50 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1199947826.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua