першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не вже настали морози на пошті?

12-01-2008 12:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200135588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В ЦПЗ №5 смт.Шишаки , Полтавської дирекції "Укрпошта" з початку зими не отоплюється приміщення. Поки не було великих морозів, ще якось можна було працювати обслуговуючому персоналу, що надає послуги в центрі поштового зв"язку у Шишаках. Але коли вже тиждень морози досягають 15 градусів морозу працювати неможливо.У приміщенні дуже холодно, люди хворіють. А керівництво як завжди не знало , що прийшла зима та люті морози, бо в кабінеті Ковтуна П.М. тепло, чомуж переживати.На неоднопазові звернення працівників із Шишацького цос керівництво ігнорувало на протязі підготовки до опалювального сезону а тепер спохватились на пізно.
Отак і працюють поштарі. Мерзнуть , Прошу звернути увагу всіх небайдужих на дану проблему, та роботу горе-керівника Полтавської "Укрпошти"

12-01-2008 12:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200135588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua