першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Можливе повне знесення культурного торгмістечка на Майдані

15-01-2008 23:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200431684.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні мені треба було придбати прапорець України. Їх зазвичай можна купити у ятках на Майдані Незалежності, коло Головпоштамту. Окрім прапорів України тут продається національна символіка, українська музика і книга. Ці ятки стоять ще з початку часів Незалежності, тому це, зазвичай людне місце, сміливо можна назвати культурним торгівельним містечком.

Але ще навесні влада Києва порушила питання щодо знесення цих яток. Вчасний збір підписів проти знесення, підтримка народних депутатів (зокрема Юрія Луценка), масові акції допомогли притулку української символіки, книги, музики, культури врешті-решт, залишитися на місці.

Те що я побачив – це ніщо інше, як наступ розрухи на українську культуру. Станом на 15.01.08 на Майдані Незалежності залишилося лише 5 робочих яток з заляканими продавцями. З розмови з кожним з них випливло наступне:

- Міліція постійно чинить тиск на продавців української символіки, книги та музики, намагається прибрати місця продажу;
- Влада Києва абсолютно байдуже відноситься до можливого повного знесення культурного торговельного містечка, відмовляється слухати продавців;
- Продавці письмово звернулися до міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та депутата Київської міської ради Віталія Яреми, але тиск на притулок української культури лише посилився;
- Продавці відчувають страх перед можливим нападом на торгівельні точки.


Прошу небайдужих відреагувати на культурне лихо у центрі Києва і не дозволити меру Києва стерти українське культурне торговельне містечко у білий порошок!

15-01-2008 23:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200431684.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua