першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черновецький розпорядився знищити 2 тисячі дерев на Жуковому ост

17-01-2008 18:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200587847.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голова Київської міськдержадміністрації Леонід Черновецький своїм розпорядженням дозволив знести 2 тисячі 179 багаторічних дерев на території острова Жуків, що є ландшафтним заказником місцевого значення, для створення реабілітаційно-оздоровчого центру й зони відпочинку, за спорудженням якого стоїть ні хто інший, як сам начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у м.Києві, пан Прогнімак.

Інформацію про це оприлюднив у своїй заяві голова Постійної комісії з питань екологічної політики Київради Анатолій Коваленко. За його інформацією, йдеться про розпорядження від 26 грудня 2007 року про надання ТОВ “АВ-Медгруп” дозволу на видалення зелених насаджень на острові Жуків у Голосіївському районі.

У першому пункті документу говориться, що товариству дозволено знищити 2 тис. 179 дерев на території о. Жуків, з яких 1 тис. 591 – у незадовільному стані. Пересадити “АВ-Медгруп” має лише 11 дерев.У документі також говориться про дозвіл на видалення 3 тис. 79 кущів, які перебувають “у незадовільному стані”.

Проблеми з виділенням цієї ділянки для АВ-Медгруп тривають вже біля 2 років та ось маємо цілком конкретне розпорядження про вирубку дерев.

Природоохоронці налаштовані на негайне зняття з посади п.Прогнімака. Як дотепно висловлюється М.Богомаз, командир ДОП “Зелене Майбутнє”, “Брєд - людина займає посаду начальника Державного управління ОНПС у м.Києві і забудовує Жуків острів - найціннішу його природну територію. Це те саме, якби він був начальником Укрзалізниці і демонтував колії:)”.

17-01-2008 18:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200587847.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua