першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Засідання Миргородської міськради - "комом"

18-01-2008 23:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200690776.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Бо фракція "Наша Україна" 18 січня в повному складі (з числа присутніх) покинула сесію міської ради. Причиною цього стала "крута" поведінка керуючого справами міськвиконкому Віктора Зіновійовича Карача. Останній в грубій формі пригрозив "поперебивати ноги" помічниці депутата Анатолія Вороновського, якщо вона буде "бігати" по коридорах міської ради.
Раніше подібні звернення від миргородців вже надходили до міліції. Враховуючи відсутність будь-якого реагування як з боку міського голови, так і з боку правоохоронних органів, фракція "Наша Україна", звернувшись перед початком сесії до депутатів Миргородської міської ради з вимогою притягнення Віктора Карача до відповідальності, залишила зал засідань.

З народних новин Майдану

18-01-2008 23:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200690776.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua