першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Геть корупцію з прокуратури області

19-01-2008 10:01 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200729685.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадські організації області вже неодноразово зверталися до керівництва держави з вимогою про розформування прокуратури області та УБОЗу, оскільки саме ці державні установи сприяють, на їх думку, діяльності організованих злочинних формувань та росту корупції. Розцінки прокуратури за закриття кримінальних справ відомі навіть неповнолітнім. За солідну суму за допомогою працівників прокуратури та УБОЗу досить легко "сховати" до тюрми конкурента чи компаньона, звичайно, по зфальшованому обвинуваченню. Але особливо збурює громадян бездіяльність прокуратури з приводу звернень найнезахищеніщеніших верств населення: пенсіонерів, багатодітних та громадян, що потерпіли від скоєних злочинів, від винесення судами завідомо неправосудних рішень, а також від невиконання судових рішень. Чомусь завжди в таких випадках прокуратура області стає не на боці Закону, а на протилежному. Очевидно, не безкоштовно. Адже найбільш дорогі "іномарки" мають в приватній власності прокурори, помічники прокурорів, слідчі... При скромній зарплаті.

19-01-2008 10:01 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200729685.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua