першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пощастило киянам! Чому їхньому меру «набили морду», а нашому ні?

21-01-2008 14:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200917573.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лубни
І хоча живемо ми не в столиці нашої держави Києві, ми теж такі самі зі своїми претензіями проблемами і гідністю люди.

Чому киянам так пощастило? Чому їхньому меру «набили морду», а нашому ні? Чому нашому Коряку не повідбивали чоловіче достоїнство, «яйця » по лубенському я впевнений що ви навіть не будете питати за що відбивати, а якщо у когось виникають питання відповідаємо, за продаж земельних ділянок «своїм» у міському парку, парку який садив ну ніяк не Коряк, Підрига «кафе Фараон», Тесленко «танцювальний майданчик».

Є у Василя і свої розцінки: наприклад, за київську РУСЬ (кінотеатр) його довірені особи Іваненко та дебілкуватий Багнюк прохають не багато не мало 7 мільйонів, за земельну ділянку по вулиці Радянській яка знаходиться за авто ринком площею 0,7 – га набагато скромніше 70000 тисяч доларів. я не каже вже про київський банк і добрі півсотні банків які з’явилися наче гриби у центрі міста.

Катастрофа яка відбувається в Києві то загально національна катастрофа. Льоня «космос» теж національна, а як назвати нашу трагедію?

Мені соромно дивитися на себе в дзеркало ніби перед дзеркалом стоїть нормальна людина, а в дзеркалі бачу осла і нас ослів 70 тисяч і всіх нас поставив у неприємну позу «шизонутий», бувший дільничний інспектор – Коряк. Особисто я маю нездорове бажання відбити Василю Васильовичу його чоловічу гордість набити пику йому та його оточенню і готовий відповісти по закону. Оголошую приз один удар Василю по яйцям 1000 доларі один сильний удар 3000 доларів дати ляпаса прославим на все місто набити «морду» і заразом відбити яйця головний приз ВАЗ-21099.

Є ще варіанти правоохоронні органи роблять об’єктивну перевірку лояльності лубенського Васі «космосу» і відправляють його туди, куди він заслуговує, але це вже справа друга це обов’язок Ваш пане Карпинський шановний наш лубенський прокурор. Чи і ви десь бочком забруднились відносинами з Коряком.

Просимо свої коментарі надсилати та звертатися за винагородою на адресу: Vas8568@yandex.ru

P.S. а коль оскорбится Вася или опричник его верный хотим напомнить главную заповедь рыцаря: «Главное шпоры не обо$#@ть».

З Народних Новин Майдану

21-01-2008 14:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200917573.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua