першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тяжка втрата природоохоронного руху України.

21-01-2008 16:59 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200927557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Cьогодні вночі пішов з життя один з найвидатніших природоохоронців України - ТАРАЩУК Сергій Володимирович (1956 – 2008 рр.).

З 1996 року і до останнього моменту Сергій Володимирович очолював Всеукраїнську громадську екологічну організацію «Національний екологічний центр України»; в минулому головував у Громадській Раді при Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України, був радником екс-Міністра ОНПС України П.Ігнатенка. Кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України, Сергій Володимирович присвятив значну частину своєї наукової кар’єри створенню природно-заповідних об’єктів та формуванню національної екомережі України, вніс вагомий внесок у вдосконалення природоохоронного законодавства України. Найбільш потужно діяльність Таращука С. В. була відчутною у Миколаївській області, на ниві створення національних природних парків «Гранітно-степове Побужжя» та «Кінбурнська коса», боротьби за збереження національної пам’ятки Бузький Гард.

На здоров’ї Сергія Володимировича суттєво позначилась робота в Чорнобильскій зоні в перші місяці після катастрофи 1986 року.

Ніколи не будуючи власної політичної кар’єри, Сергій Володимирович був активним учасником становлення української незалежності та керівником одного з осередків Народного РУХу України на початку 1990-х. Помаранчеві місяці, голова НЕЦУ провів на Майдані.

Передчасна смерть Сергія Володимировича, спричинена хворобою, стала не лише тяжкою втратою для українського природоохоронного руху, зоологічної науки, заповідної справи, а і для України в цілому.

НЕЦУ

Таращук С.В..JPG

21-01-2008 16:59 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1200927557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua