першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Миргородській міськраді про Соборність забули?

24-01-2008 06:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201149711.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

22 січня в Миргороді відбулася урочиста церемонія покладання квітів та вінків до пам’ятника Тарасу Шевченку на честь Дня Соборності України. Разом з патріотично налаштованими жителями міста Великому Кобзарю вклонилися голова районної держадміністрації Леонід Яринич та голова районної ради Павло Кандиба. Представників міської ради під час покладання, яке розпочалося о 9-й ранку не було. Можна б припустити, що запізнилися, але те, що пам’ятник та прилегла до нього територія не були очищені від снігу, свідчило - цей день для керманичів міста в ранг святкових не попав. З огляду на той факт, що миргородська міська влада брала активну участь у сіверськодонецькому збіговищі, така її поведінка стає зрозумілою. А те, що міський голова уславленого полкового козацького Миргорода, «генерал-єсавул» Паутов, досі не навчився (або ж не хоче) говорити з громадою по-українськи наштовхує на висновок - в коридорах Миргородської міськради ідеї соборності України місця немає.
А.Сірий

24-01-2008 06:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201149711.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua