першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: "боягузи" з прокуратури не вийшли до народу

24-01-2008 11:30 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201167043.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

"Боягузи!",- скандували пікетувальники під прокуратурою Полтавської області, бо прокурор області сховався в облдержадміністрації, а всі заступники позакривались по кабінетам і відмовились отримати вимоги пікетувальників. Про пікетування у встановленому законом порядку було повідомлено органи місцевої влади та ОДА. Більшість пікетувальників переконані, що представники прокуратури області "кришують" злочинців, бо за слухами вже давно неофіційно встановлено тарифи за закриття кримінальних злочинів середньої тяжкості від 2000 дол.США, тяжких -4000-7000, особливо тяжких від 10 000. За гроші в Полтавській області можна "сховати за решітку" конкурента, відкривши кримінальну справу і т.п. Оскільки вимоги пікетувальників не були прийняті, то громадськими організаціями вирішено направити їх до найвищих посадових осіб держави. Пікетування провела профспілка "Солідарність" за підтримки інших правозахисних організацій - "Правозахист", "Спілка офіцерів України", обласного медіа-клубу, Октябрьської районної організації Партії Регіонів, Київської районної організації "Наша Україна", "Товариство репресованих" та ін.

24-01-2008 11:30 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201167043.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua