першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: потрібно викинути бандитів з прокурорських крісел

25-01-2008 08:50 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201243849.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

При цьому, коли дружина вийшла і запитала, що робиться в коридорі квартири, то слідчий на неї накричав і став вимагати заважати наче б то проводити слідчі дії. Як виявилося згодом під виглядом понятих в акції залякування взяли участь старший слідчий прокуратури Легеньковський А.О. та два його підлеглих - практиканти прокуратури, прізвища яких були занесені до протоколу, як понятих. Слідчі дії наче б то проводились в рамках перевірки факту незаконного проникнення до будинковолодіння правозахисника ще в 2005 році. Порушення конституційних прав громадян, в тому числі і на недоторканність житла, вже давно є нормою серед працівників силових структур області, що ще раз підтверджує про високий рівень злочинності серед працівників прокуратури та міліції.

25-01-2008 08:50 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201243849.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua