першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: набридла брехня Ваших чиновників

27-01-2008 08:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201416545.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ми проти п"яних водіїв - і це основна причина аварій. І в цьому плані заходи ДАІ підтримуємо, але проїзд на червоне (насправді жовте) світло, чи перетинання суцільної лінії на 2-3мм, як правило, веде до масового поповнення кишень так званих посередників по врегулюванню конфліктів та сприяє росту корупції. Доставка до суду водія, який правопорушення не скоїв, несе йому масу незручностей, і тому він змушений "відкуплятися". Доведіть, будь-ласка,в нашому "справедливому" суді, пане Міністре, що Ви не закінчували проїзд перехрестя на жовте світло(напишуть, що їхали Ви саме на червоне), чи не створили аварійну ситуацію, пересікши в безлюдному місці суцільну осьову лінію. Без грошей Вам цього зробити не вдасться.
А масове вилучення водійських посвідчень працівниками ДАІ? Це ж заборонено Законом. Ви кажете, що вилучають суди. Але, хто тоді їх відбирає у водіїв та доставляє до судів? Нечиста сила? Кого ми дуримо, заявляючи в загально українських програмах телебаченння, що посвідчення вилучають суди? Громадянам набридла брехня чиновників з метою сприяти корупції.
Сплачуйте від 1000 до 5000 грн посередникам, якими обліплені суди Полтави, і у вас ніколи не відберуть права. Доставка водіїв-порушників до суду триває, кишені посередників набиваються. А до МВС щось потрапляє?
Чому суди обліплені посередниками, які за оплату від 1000 до 5000 гривень, інколи й більше, допоможуть все "утрясти"?

27-01-2008 08:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201416545.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua