першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Разом до національного єднання! Слово зворушеного серця

28-01-2008 01:33 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201476788.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сумно про це писати: песимізм, зневіра, апатія панують у суспільстві. Люди не вірять ні в що і ні в кого. Можна зрозуміти байдужість та зневіру, але не можна виправдати. Кожен замикається в собі, як равлик, кожен покладається тільки на себе у цей скрутний час.

Невже не зрозуміло, якщо ми мовчки зноситимемо знущання уряду над власним народом – він правитиме і далі. Якщо покірно стоятимемо з простягнутою рукою – витягнемо ноги. Якщо спокійно сприйматимемо двомовність – втратимо материнську мову. Якщо ми розвісимо вуха – нам на них начіпляють лапші. Якщо не постоїмо за державу – не матимемо її.

Схаменімось і вичавімо із себе байдужість і зневіру. Ми є народ. Ми є господарі цієї країни. Ми не тимчасові на цій землі. Тимчасові ті, хто дорвався до влади і використовує її для своїх корисливих цілей. Ми зможемо скоротати їхню тимчасовість до мінімуму, якщо будемо згуртовані, єдині і не байдужі. «Почни з себе зміни країну!»

Литвиненко Аннет

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

28-01-2008 01:33 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201476788.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua