першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Луганщині засновано перший міський осередок «ДемАльянсу»

28-01-2008 01:33 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201476826.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лисичанським міським виконавчим комітетом було прийнято рішення зареєструвати в місті громадську організацію Лисичанський міський осередок ВМГО «Демократичний Альянс».

Усі члени Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянс» раді вітати один одного, а також нових членів демальянівського руху зі створенням у Лисичанську свого міського осередку. Тим паче Лисичанський міський осередок є першим міським осередком ВМГО «ДемАльянс» на Луганщині. Це ще один привід пишатися для луганських демальянівців.

Імпульс до створення в Лисичанську міського осередку ВМГО «ДемАльянс» – відділення Луганського обласного осередку дав Олександр Крисак. Він намагається відповідати всім тим вимогам, які життя пред’являє до сучасного молодого покоління, а вони як відомо суттєво високі. Він активний, небайдужий до проблем молоді, комунікабельний, відповідальний і націлений на подальше зростання і самовдосконалення. Саме він по праву став головою Лисичанського міського осередку ВМГО «Демократичний Альянс»

На думку Олександра Крисака, сьогодні молодь має багато проблем, пов’язаних з отриманням житла, навчанням, оздоровленням і відпочинком тощо. Ці проблеми чекають свого вирішення. Саме до цього і вирішив долучитися найближчим часом Сашко. Лисичанський міський осередок ВМГО «Демократичний Альянс» налаштований на плідну, суспільно важливу діяльність.

«Демократичний Альянс» діє!Прес-центр Луганського обласного осередку

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

«Демократичний Альянс»

м. т. 8(050)189-87-98 mail: lugansk.da@gmail.com

Підготував: Олексій БЄСКЛЄТКО

mail: alexjour@rambler.ru

Шановні колеги!

Просимо при використанні прес-релізу посилатися на прес-центр Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Дякуємо за співпрацю!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

28-01-2008 01:33 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1201476826.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua