першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: Рятуйте людей від Корупції(розбою) на дорогах

03-02-2008 11:45 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202031950.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У водія не того виробника, що треба, вогнегасник, прострочений термін зберігання аспірину чи анальгіну в медаптечці,відкритий пакунок бинта, і т.п. і т.п. Ми вже не говоримо, що водій на 1-2 см міг наїхати на ледве видиму суцільну осьову лінію. Все це вагомо поповнює кишені даішників. Але хабара дають тепер самі водії, бо змушені. Адже кому цікаво давати пояснення, чому не був на роботі цілий день. Чи повірить керівник, що в суді відбув цей невезучий день. Янукович оціцяв повернути даішникам право грабувати (штрафувати)водіїв, а Луценко створив їм ідеальні умови для цього. Більшість свого робочого часу працівники ДАІ проводять тепер в судах, в теплі, кишені постійно наповнюються грошима, але головне сім"ї даішників знову мають можливість відпочивати на Канарах, а не в Туреччині чи Криму.

03-02-2008 11:45 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202031950.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua