першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Полтавщині 45 шкіл не надають якісної освіти

04-02-2008 14:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202127801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На Полтавщині 45 шкіл не надають якісної освіти

Обласна державна адміністрація має претензії до 45 загальноосвітніх закладів, які за твердженням керівників обласної державної адміністрації не надають якісної освіти, повідомила заступник голови Полтавської ОДА Надія Мякушко.
"Я не веду розмову про те скільки шкіл буде закрито. В області є програма реорганізації мережі. Її мета - щоб кожна школа, в незалежності від свого розміру, надавала якісну освіту. Але ми констатуємо, що сьогодні в області не десять, а сорок п’ять шкіл через свою малокомплекність, непридатність приміщень і не укомплектованість кадрів не надають якісної освіти. Тому ми будемо вирішувати це питання на користь учнів," - сказала заступник голови ОДА.
"Щодо будівництва нових шкіл, то ми в цьому році починаємо будувати чотири нових школи. Одна з таких буде споруджуватися у Кременчуці. Ще три школи планується відкрити у тих невеличких сьогодні селах, де ми бачимо покращання демографічної ситуації," - зазначила Н.Мякушко.
"Ми не лише ведемо мову про закриття мало комплектних шкіл. Натомість ми споруджуємо нові," - додала вона.
У Полтавській області функціонує 813 загальноосвітніх навчальних заклади. Відповідно плану соціально-економічного розвитку на 2008 рік, очікується зниження їх кількості до 804.
Кількість учнів у новому 2008-2009 навчальному році, відповідно планів соціально-економічного розвитку Полтавщини складе 150,5 тисяч осіб, проти 155,6 тисяч, які відвідували навчальні заклади у 2007 році.

04-02-2008 14:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202127801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua