першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Харкові відбулося «Свято друзів ХДС»

05-02-2008 13:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202210971.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У святі взяли участь представники релігійних спільнот та благодійних організацій, з якими співпрацює Харківська облорганізація ХДС, зокрема священнослужителі та вірні УПЦ КП, УАПЦ, УГКЦ, Римсько-католицької церкви, Харківського благодійного фонду «Конференція Св. Вікентія де Поля», незалежних церков ЄХБ м. Харкова, Української християнської євангельської церкви, громад Української лютеранської та Німецької євангелично-лютеранської церков. Свято зібрало близько ста представників ОО ХДС та ХДСМ, церков і релігійних організацій міста та області, інших гостей.

Представники релігійних та благодійних організацій розповіли присутнім про своє служіння, зокрема благодійне та соціальне, досвід співпраці у соціально орієнтованих проектах з ХДС. Своїми виступами присутніх порадували драматична група «Безликі люди» церкви «Отчий дім», танцювальний колектив «Вихід» Харківської громади УХЄЦ, хорові колективи вірних УАПЦ, Римсько-католицької, Української лютеранської та Німецької євангелично-лютеранської церков, а також співаки та автори віршів – вірні християнських церков міста.

У своєму привітанні учасників свята перший заступник голови ХДС, народний депутат України В.Марущенко щиро подякував присутнім за їх самовіддане та безкорисливе служіння.

В заході також взяли участь заступники голови ХДС М.Мусій, Ю.Потикун (голова Харківської ОО ХДС) та Ю.Решетніков.

Проведення свята є важливим кроком для висвітлення тієї значної суспільно важливої роботи, що її звершують релігійні організації, популяризації досвіду співпраці у цій діяльності релігійних інституцій та ХДС, утвердження толерантності в українському суспільстві.

Після свята В.Марущенко, М.Мусій та Ю.Решетніков зустрілися з активом обласної партійної організації.

http://hds-kharkiv.org.ua/2008_02_05/557.htm

05-02-2008 13:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202210971.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua