першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: Луценко офіційно відкриє ШТАБ МАФІЇ?

06-02-2008 09:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202284614.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В нашій області злочинні угрупування не знищені, їх очолили, в більшості випадків колишні чи теперішні працівники УБОЗу. Перед цими особами з бичачими шиями, одягненими в золоті півкілограмові ланцюги та з животами, що звисають до колін, тремтять навіть їх колеги по злочинному бізнесу прокурори. А судді завжди приймають рішення, які їм повелить УБОЗ. Не всі, звичайно, міліціонери, прокурори та судді бандити. Є й й порядні, але тону вони не задають. На всі акції супротиву суцільній корупції в області високопосадові бандюги з прокуратури та міліції відповідають незаконними арештами, викраденнями дітей, незаконними обшуками, тортурами тютюновим димом. Суди ж в позовах громадян завжди відмовлять. Бо влада в області продовжує бути злочинною, не дивлячись на те, що наче б то й губернатор демократ. Силовики то всі старі, вихідці з холуїв, що служили й служать злочинцям.

06-02-2008 09:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202284614.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua