першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: припиніть тортури тютюновим димом в установах МВС

08-02-2008 09:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202455599.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як вже давно відомо - не всі утримувані в ІТТ УМВС в областях є злочинцями. Але навіть злочинці через певний проміжок часу стають повноцінними громадянами, одружуються, народжують дітей. Чи будуть повноцінними їх діти, коли місяцями, а то й роками, їх утримували в СІЗО в закритих камерах з правом длише 1 годину на добу дихати свіжим повітрям. Ті, хто не палить цигарок, в таких умовах переносять справжні фізичні страждання. Камер для тих, хто не палить цигарок в закладах не передбачено. А як же тоді вимоги ст.50 Конституції України про право громадян на безпечне для життя та здоров"я довкілля? Адже в даному випадку порушується право не народжених громадян.

08-02-2008 09:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202455599.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua