першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Козаки

08-02-2008 19:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202490906.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Комітет захисту сільської громади с.Лисиничі і с.Підбірці розсекречено!!!
Головним «комітетчиком» виявився друг голови Лисиничівської сільської ради журналіст-юрист Славко Жукйовський. Інші «комітетчики» є членами родини війта ( син, сват та друг).
В буремні літні дні 2007 року коли п. Мельнеку 8-ма позачергова сесія проголосила недовіру, майбутні «комітетчики» створили громадську організацію з метою відкликання депутатів сільської ради, але потерпіли фіаско, тому що була розпущена ТВК ( 3 чол. - вийшли за власним бажанням ( є порядні люди)) і реєструвати зібрання не було кому.
Оговтавшись, «комітетник» Славко вирішив перепудити Львівську ОДА пікетами, якщо не будуть ходити добре маршрутки в Лисиничі і Підбірці. Чиновники, ковтаючи «валідол», спітніло читаючи «Інтернет» й нервово (тримаючись за крісла) вирішували проблему хоч на пару тижнів. А він все страшив і страшив.
На радощах п.Славко пішов давати ( а може і брати) «інтерв'ю» в студентське академічне містечко (він у нас такий ГЕроЙ). Повеселившись, був змушений вернутись до «тяжкої праці» й додому, бо жінка не говорила вже місяць.
Пересвяткувавши «український Рамадан», «комітетник» Славку чи то з дуру чи з похмілля, вирішив вимагати у Верховної Ради України «розігнати» Лисиничівську сільську раду від імені свого комітету. Йому певно приснилось, що за ним 2 села ( 4 тис. виборців), а не 4 члена комітету. Він би краще запропонував рідним сплатити податки за надання місця під стоянку і зберігання техніки ремонтникам кільцевої дороги влітку 2007 року на їхній ділянці, що знаходиться між гот. «Вікінг» і ж/д мостом, що їх засватав йому голова, а відповідним службам і органам перевірити законність одержання даної ділянки.
Але сільські депутати - то не Львівська ОДА!!! Їх ніхто “не нагне” і не настрашать ніякі «комітетники».
Тому, любий Славко, спитай, чи працює ТВК №114, прочитай Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»та 78 статтю, пункт 6 Закону України « Про місцеве самоврядування», а потім прийди до нас, і ми Тобі дамо «інтерв'ю» в своє задоволення, а молодші - може й 2-3 рази, бо можуть. Як кажуть, мікрофон тобі в зуби (губи), а нам -приємно!

08-02-2008 19:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202490906.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua